12/04/2022 Blog Γράφει ο Δραγούμης Παπάζογλου

Στα «αστέρια» μαζί με την Stoiximan!

Αγωνιστική δράση για την φάση των «8» του Champions League με την Stoiximan να προσφέρει ασυναγώνιστες αποδόσεις!

Ρεάλ Μαδρίτης - Τσέλσι: Έχοντας το 3-1 του πρώτου σκέλους, η Ρεάλ Μαδρίτης δεν θα χρειαστεί να ρισκάρει απέναντι σε ένα σύνολο που έχει πολλά εξωαγωνιστικά προβλήματα. Το Χ σε απόδοση 3.56 προσφέρεται από την Stoiximan με 0% γκανιότα ενώ ο άσος δίνεται σε απόδοση 2.60. Το γεγονός να υπάρξουν πάνω από δύο γκολ στον αγώνα είναι σε απόδοση 1.80 ενώ από τα ειδικά bet ξεχωρίζει το πρώτο γκολ μετά το 28ο λεπτό στο 2.07. Σε ότι αφορά τους σκόρερ, το anytime scorer του Μπενζεμά «πληρώνει» στο 1.91 ενώ σε ένα πιο ρισκαδόρικο bet το anytime scorer του Ρούντιγκερ προσφέρεται κοντά στον δεκαπλασιασμό.

Μπάγερν Μονάχου - Βιγιαρεάλ: Έχοντας να διαχειριστεί την ήττα με 1-0 στο πρώτο ματς, η Μπάγερν Μονάχου καλείται να βγάλει αντίδραση και να σκοράρει από τα πρώτα λεπτά έτσι ώστε να μπει ξανά στο «κυνήγι» της πρόκρισης. Το Over 1.5 στο πρώτο ημίχρονο είναι στο 2.12 ενώ ο άσος ημιχρόνου βρίσκεται στο 1.70. Σε ότι αφορά τα κόρνερ, το line βρίσκεται στο Over 9.5 (1.72) ενώ σε ότι αφορά τα γκολ, το γεγονός να υπάρξει γκολ πριν το 23ο λεπτό δίνεται στο 1.90.

Για ακόμα περισσότερα επισκεφτείται το site της Stoiximan.gr!