Κεμανετζής: Νίκη για πολλούς λόγους (19/08)

Bet Planet Team

Kαλημέρα στα φιλαράκια του Bet πλανήτη. Αφήνω τα σάλια και περνάμε άμεσα στα σημερινά ματσάκια. Υπόψιν…… στο κανάλι μας στο Telegram θα μπορείτε να βρείτε σίγουρα άλλη μία pregame πρόταση ,η οποία θα ανέβει λίγο αργότερα. Φυσικά και όλο το livebetting παιχνίδι μας, με μεγάλη πιθανότητα να ανοίξουμε και την κάμερα μιας και πέρασε καιρός από τότε!

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SERRESBET ΣΤΟ TELEGRAM: TELEGRAM CHANNEL (SERRES BET)

ΑΕΚ – Ντίναμο Ζάγκρεμπ
Mεγάλο προβάδισμα πήρε η ομάδα του Αλμέιδα με την νίκη της μέσα στο Ζάγκρεμπ (1-2). Βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 39ο λεπτό, αλλά στην επανάληψη ανέβασε ρυθμούς ισοφάρισε με τον Τσούμπερ και στο 90 ο Γαλανόπουλος έβαλε το κερασάκι στην Τούρτα γράφοντας το τελικό 1-2. Το μόνο που έχει να κάνει σήμερα είναι να διαχειριστεί σωστά το παιχνίδι. Νομίζω πως κανείς δεν σκέφτεται κάτι άλλο πέρα από την νίκη και σίγουρα είναι εφικτή. Η ομάδα θα παραταχθεί χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Στον αντίπαλο πάγκο οι Κροάτες είναι αναγκασμένοι να κυνηγήσουν το σκορ. Υπάρχουν καλοί παίχτες στην ομάδα του Ιγκόρ Μπίσκαν ,με ποιότητα και εμπειρία, αλλά η κατάσταση στην ομάδα είναι λίγο περίεργη καθώς οι περισσότεροι από αυτούς είναι με το ένα πόδι εκτός ομάδας ,λόγω μεταγραφών. Θα δυσκολέψει την ΑΕΚ μόνο αν κάνει την εμφάνιση του πρώτου ημιχρόνου, ειδάλως πολύ δύσκολα θα αποφύγει την ήττα στην σημερινή αναμέτρηση. Πάμε σε ένα Βet Builder το οποίο αποτελείται από 1Χ Δ.Ε , Οver 1,5 goal, Over 3,5 κόρνερ ΑΕΚ σε απόδοση 2,15 από την Stoiximan. Φυσικά παίζεται και ο άσσος σε απόδοση (1,95)

(πρόταση)
(21:45) ΑΕΚ – Ντίναμο Ζάγκρεμπ : 1Χ Δ.Ε , Οver 1,5 goal, Over 3,5 κόρνερ ΑΕΚ (2,15) Stoiximan / 13 Units

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ (Serres Bet)