Blog

Κεμανετζής: Κυριακάτικο combo και Βet Builder (24/09)

Γράφει ο

Bet Planet Team

Καλή Κυριακή σε όλους τους φίλους του Bet πλανήτη. Έκαναν το καθήκον τους ΟΦΗ και Ατρόμητος εχθές, αλλά δεν έκανε το ίδιο η Γιουβέντους που με τραγική εμφάνιση ηττήθηκε μέσα στην έδρα της Σασουόλο. Αν ανατρέξετε στο χθεσινό άρθρο για το συγκεκριμένο παιχνίδι, οι γηπεδούχοι έκαναν ότι ακριβώς είπαμε , αλλά δεν υπήρχε απάντηση από την άλλη μεριά. Τα σκουντάμε όλα και πάμε σε νέες περιπέτειες σήμερα!

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SERRESBET ΣΤΟ TELEGRAM: TELEGRAM CHANNEL (SERRES BET)

Οθέλλος Αθηαίνου – Νέα Σαλαμίνα
Οι γηπεδούχοι δεν έχουν γευτεί ακόμα την νίκη σε αυτές τις πρώτες αγωνιστικές του πρωταθλήματος, αλλά παρουσιάζονται αρκετά μαχητικοί και όλοι στην ομάδα ευελπιστούν πως η πρώτη νίκη δεν θα αργήσει. Θα χρειαστεί όμως και πολύ δουλειά από τον Αλέξανδρο Γαρμπόζη και τους παίχτες του, πάνω σε όλη την αμυντική λειτουργία της ομάδας, αφού δείχνει αρκετά προβληματική εικόνα, δεχόμενη ήδη 7 τέρματα. Η τελευταία αναμέτρηση με τον Εθνικό Άχνας πήρε αναβολή για την ομάδα της Νέας Σαλαμίνας λόγω απεργίας διαιτητών και επιστρέφει σήμερα στην δράση με στόχο το ροζ φύλλο αγώνα. Θα πρέπει να λύσει αρχικά τα αμυντικά προβλήματα και έπειτα να βρει περισσότερες λύσεις στον επιθετικό τομέα, αν θέλει να ξεφύγει από τις χαμηλές θέσεις. Πιο έμπειρο ρόστερ οι φιλοξενούμενοι οι οποίοι στις τελευταίες 4 αναμετρήσεις με τον σημερινό αντίπαλο έχει μόνο νίκες. Χ2& Οver 1,5 goal με απόδοση 1,91 από την Stoiximan.

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ
H ομάδα των Ιωαννίνων μπορεί να συμπλήρωσε 3 σερί αγωνιστικές χωρίς νίκη, αλλά έχει μόνο μία ήττα. Ομάδα που παλεύει μέχρι τέλους τα παιχνίδια με περίσσιο πάθος και ειδικά σε παρόμοιες αναμετρήσεις όπως η σημερινή παρουσιάζεται πάντα ανταγωνιστική. Οι βαθμοί στην έδρα θα είναι βαρόμετρο για την φετινή της πορεία στο πρωτάθλημα. Με φόρα και με καλή ψυχολογία ταξίδεψε η ομάδα της Θεσσαλονίκης στα Γιάννενα μετά την εκτός έδρας νίκη για τους ομίλους του Conference League στο Ελσίνκι. Φυσικά ο Ράζβαν Λουτσέσκου δε θέλει σε καμιά περίπτωση να δει την εικόνα του πρώτου ημιχρόνου στη σημερινή αναμέτρηση, όπου η ομάδα βγήκε στο γήπεδο, νωθρή και ασύνδετη. Υπάρχει η πίεση για το αποτέλεσμα, καθώς δε θέλει να μείνει πίσω στην βαθμολογία από το τόσο νωρίς. Θα προσπαθήσει να πάρει κεφάλι στο σκορ όσο γίνεται πιο γρήγορα η ομάδα της Θεσσαλονίκης, ώστε διώξει το όποιο άγχος θα δημιουργηθεί αργότερα αν το αποτέλεσμα δεν είναι το επιθυμητό. Με αυτή την σκέψη θα πάμε σε Bet Builder το οποίο συμπεριλαμβάνει το X2, Over 3,5 κόρνερ ΠΑΟΚ, Οver 0,5 goal στο 2ο ημίχρονο και να δεχτούν από μία κάρτα και οι 2 ομάδες , με απόδοση 2,20 στην Stoiximan.

(προτάσεις)
(19:00) Οθέλλος Αθηαίνου – Νέα Σαλαμίνα : Χ2& Οver 1,5 goal (1,91) Stoiximan / 10 units
(20:30) ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ : X2, Over 3,5 κόρνερ ΠΑΟΚ, Οver 0,5 goal στο 2ο ημίχρονο και να δεχτούν από μία κάρτα και οι 2 ομάδες (2,20) Stoiximan / 10 units

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ (Serres Bet)