Γιάννης Κωστόπουλος: Κίνητρο στη Γερμανία, φόρμα σε Σκωτία, Σουηδία (20/04)

Γράφει ο

Giannis Kostopoulos
kkuykyukyu

Καλό Σαββατοκύριακο στην παρέα μας εδώ στο Bet-Planet.
Πολλά ματς σήμερα ως συνήθως και προσπάθησα να ξεδιαλέξω ότι καλύτερο μπορούσα για να κάνω δύο δυάδες στο τέλος.
Με το κίνητρο βαθμών θα πάω στη Γερμανία (1η δυάδα) και με τη φόρμα σε Σκωτία (συν κίνητρο πρόκρισης) και στη Σουηδία (2η δυάδα).

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ TELEGRAM CHANNEL

ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ-ΛΕΙΨΙΑ.
Η μάχη για την 4η θέση μαζί με την Ντόρτμουντ καλά κρατεί για τη Λειψία που έχει ένα δύσκολο ματς σήμερα, αλλά στο τέλος εύκολα ή δύσκολα πιστεύω θα φύγει με τους τρεις βαθμούς.
Οι γηπεδούχοι μετά την μεγάλη νίκη με 3-2 επί της Μπάγερν, με ανατροπή κιόλας από 0-2 έχουν τρομερή ψυχολογία, αλλά αυτό θα κάνει και τους φιλοξενούμενους να είναι πιο υποψιασμένοι και διαβασμένοι και να μη δώσουν μια κλωτσιά σε ότι έχτισαν ως τώρα στο πρωτάθλημα λίγο πριν το τέλος.
Διπλό για τη Λειψία.
ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ-ΓΚΡΌΙΤΕΡ ΦΙΡΤ.

Στην 3η θέση οι γηπεδούχοι στη 2η κατηγορία της Bundesliga και εκτός απροόπτου εκεί θα μείνουν ως το τέλος μιας και το Αμβούργο συνεχίζει να κάνει πολύ καλά, αυτό που κάνει εδώ και χρόνια, να αυτοκτονεί μόνο του. Το ματς σήμερα έχει ένα πράγμα μόνο στο μυαλό των γηπεδούχων.
Νίκη, τρεις βαθμοί και την 3η θέση να την κρατήσουν και να διεκδικήσουν την άνοδο σε αγώνα μπαράζ.
Άσος.
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ-ΣΕΛΤΙΚ.

Ημιτελικός κυπέλλου Σκωτίας στο ουδέτερο του Χάμπντεν Παρκ της Γλασκόβης και είναι νοκ άουτ με παράταση και πέναλτι αν χρειαστεί.
Φαβορί ξεκάθαρο η Σέλτικ και εκτός απροόπτου δε θα συναντήσει προβλήματα και θα προκριθεί. Εχω την αίσθηση θα καθαρίσει την πρόκριση στο 90λεπτο καθώς επιθετικά είναι πολύ δυνατή και αρκετά φορμαρισμένη τελευταία.
Θα πάω σε επιλογή τη νίκη της με τα γκολ.
Σέλτικ κι όβερ 1.5 γκολ αγώνα.
ΜΑΛΜΕ-ΒΑΣΤΕΡΑΣ.

Στη Σουηδία η Μάλμε φρόντισε νωρίς νωρίς να στείλει το μήνυμα σε όλους με τις εμφανίσεις της και από μένα προσωπικά δεν περνάει απαρατήρητο αυτό.
Είναι η ομάδα που θα πρωταγωνιστήσει και ειδικά στην έδρα της δε τίθεται θέμα νίκης σήμερα αλλά και με γκολ. Ο Βαστέρας “προσφέρεται” γι αυτό. Επιλογή Bet Builder για να πάρουμε και την πρώιμη πληρωμή αν προκύψει από νωρίς.