Blog

Κεμανετζής: Δυνατό Bet Builder από το ΟΑΚΑ (29/08)

Γράφει ο

Bet Planet Team

Kαλημέρα στα παλικαράκια του Bet πλανήτη. Ένα τέρμα στο ματς της Δανίας μας στέρησε το ταμείο στην χθεσινή μας 2αδα. Και με 12 λεπτά καθυστερήσεις παρακαλώ. Συνεχίζουμε, ηθικό ακμαιότατο, είναι τόσα πολλά τα χρόνια σε αυτόν τον νταλγκά που τίποτα δεν μας πτοεί. Σήμερα θα ασχοληθούμε αποκλειστικά με το παιχνίδι του ΟΑΚΑ ανάμεσα σε Παναθηναϊκό και Μπράγκα. Πάμε να δούμε τι κρατήσαμε!

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SERRESBET ΣΤΟ TELEGRAM: TELEGRAM CHANNEL (SERRES BET)

Παναθηναϊκός – Μπράγκα
Σημαντικότατο παιχνίδι για την ομάδα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς, που μετά από αρκετά χρόνια έχει την ευκαιρία να μπει στους ομίλους του Champions League. Κυνηγάει το σκορ καθώς στην Πορτογαλία ηττήθηκε με 2-1, με το γκολ του Μαντσίνι όμως στις καθυστερήσεις να κρατάει ζωντανές τις ελπίδες για πρόκριση. Στο ΟΑΚΑ η αναμέτρηση, με τους φίλους του τριφυλλιού να έχουν εξαφανίσει τα εισιτήρια από νωρίς. Στο πρωτάθλημα κέρδισε με συνοπτικές διαδικασίες τον Βόλο εντός έδρας με 3-0. Στα θετικά επίσης και ότι η ομάδα θα κατέβει πλήρης, χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Η Μπράγκα μπορεί να πραγματοποίησε μια μέτρια εμφάνιση στην πρώτη αναμέτρηση, αλλά πήρε ένα σκορ που αυξάνει τις πιθανότητες να πάρει αυτή την πρόκριση. Δεν έπαιξε για το πρωτάθλημα ώστε να προετοιμαστεί ακόμα καλύτερα για το σημερινό παιχνίδι. Σημαντική απουσία αυτή του αμυντικού χαφ, Αλ-Μουσράτι.

Το Παναθηναϊκός – Μπράγκα παίζει στην Betsson με σούπερ προσφορά*

Ο Παναθηναϊκός θα βγει στο χορτάρι για να πετύχει από νωρίς ένα γκολ και με την ώθηση του κόσμου σίγουρα μπορεί να το καταφέρει. Οι Πορτογάλοι είναι πολύ πιο επικίνδυνη ομάδα εκτός έδρας και περιμένω να δω αντεπιθέσεις φωτιά από τα τρεχαντήρια που διαθέτουν. Πολύ αμφίρροπο παιχνίδι, το οποίο μπορεί να πάει παντού. Εμείς σιγά σιγά με ένα Bet Builder χτίσαμε μια απόδοση διπλασιασμού. Μπράγκα +2 γκολ Χάντικαπ, 1-4 γκολ στον αγώνα, Over 3,5 κόρνερ ο ΠΑΟ, να δεχθούν από μία κάρτα και οι 2 ομάδες. Απόδοση (2,05) από την Stoiximan.

ΤΟ INSTAGRAM ΤΟΥ BET-PLANET ΜΕ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ* ΕΔΩ!
(πρόταση)
(22:00) Παναθηναϊκός – Μπράγκα : Μπράγκα +2 γκολ Χάντικαπ, 1-4 γκολ στον αγώνα, Over 3,5 κόρνερ ο ΠΑΟ, να δεχθούν από μία κάρτα και οι 2 ομάδες (2,05) Stoiximan / 13 Units

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ (Serres Bet)