Kεμανετζής: Σε Ελλάδα και Κύπρο το ενδιαφέρον (26/08)

Bet Planet Team

Καλημέρα σε όλα τα φιλαράκια του Βet πλανήτη. Άρχισαν τα ξενύχτια πάνω από το pc, για να μπορέσουμε να ανταποκριθούμε στο τεράστιο πλέον ποδοσφαιρικό κουπόνι αλλά και στα παιδιά που ταλαιπωρούν την σπυριάρα. Μην ξεχνάτε πως επιπλέον pregame όπως και όλο το livebetting game μπορείτε να τα βρείτε στο κανάλι μας στο Telegram. Tι κρατήσαμε για σήμερα?

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SERRESBET ΣΤΟ TELEGRAM: TELEGRAM CHANNEL (SERRES BET)

Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ομόνοια
Οι γηπεδούχοι ξεκίνησαν τις υποχρεώσεις τους με φυσιολογική ήττα 3-0 στο εκτός έδρας παιχνίδι με την Πάφο. Φλύαρη φάνηκε η ομάδα στην πρεμιέρα με αρκετά λάθη στον αμυντικό τομέα, ενώ πρέπει να αναφέρουμε πως δεν έχει κερδίσει ποτέ για το πρωτάθλημα την σημερινή της αντίπαλο. Η Ομόνοια δίκαια πήρε μια άνετη νίκη στην έδρα της για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος εναντίον της Νέας Σαλαμίνας με 4-0. Δεν απειλήθηκε σε κανένα σημείο του αγώνα, ενώ από το 58ο λεπτό έπαιζε και με παίκτη παραπάνω. Υπάρχει διαφορά ανάμεσα στις 2 ομάδες με την επιλογή μας να είναι 2 & Οver 1,5 goal σε απόδοση 1,90 από την Stoiximan.

Παναθηναϊκός – ΝΠΣ Βόλος
H oμάδα του Γιοβάνοβιτς έχει μόνο παιχνίδια Ευρώπης στα πόδια της και βρίσκεται σε πολύ κομβικό σημείο για την είσοδο της στους χρυσοφόρους ομίλους του Champions League. Περιμένει τον επαναληπτικό με την Μπράγκα, οπότε σίγουρα θα δούμε ορισμένες αλλαγές στο βασικό σχήμα του τριφυλλιού. Σίγουρα το μυαλό όλων θα είναι στο παιχνίδι της Τρίτης, αλλά η ομάδα καλείται να ξεκινήσει με το δεξί στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος κόντρα σε έναν αντίπαλο που μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα όπως είναι ο Βόλος. Η ομάδα της Θεσσαλίας έσωσε τον βαθμό της ισοπαλίας στο εντός έδρα παιχνίδι με την Λαμία, ισοφαρίζοντας σε 2-2 στο 90ο λεπτό. Πολλές οι αλλαγές στο ρόστερ, σίγουρα θα χρειαστεί χρόνος για να δέσει η ομάδα. Τεράστια διαφορά ομάδων αλλά και δύσκολη εποχή για το φαβορί της αναμέτρησης. Επιλογή μας το Under 5,5 goal, Over 0,5 goal στο 2ο ημίχρονο, Χάντικαπ +3 goal Βόλος σε απόδοση 1,95 από την Stoiximan.

(προτάσεις)

(20:00)Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ομόνοια : 2 & Οver 1,5 goal (1,90) Stoiximan / 13 Units

(20:00) Παναθηναϊκός – ΝΠΣ Βόλος : Under 5,5 goal, Over 0,5 goal στο 2ο ημίχρονο, Χάντικαπ +3 goal Βόλος (1,95) Stoiximan / 7 Units

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ (Serres Bet)