Blog

Kεμανετζής: Με την φόρμα των φιλοξενούμενων (13/08)

Γράφει ο

Bet Planet Team

Kαλή Κυριακή στους φίλους του Βet πλανήτη μας. Η μία από τις δύο προτάσεις επιβεβαιώθηκε εχθές καθώς η Σπάρτα Πράγας είχε ορέξεις και κέρασε με 5 γκολ από το πρώτο ημίχρονο την Γιάμπλονετς. Σήμερα θα ασχοληθούμε βασικά με 2 αναμετρήσεις. Παρακάτω θα δείτε την ανάλυση και την βασική πρόταση. Ετοιμάζεται ωστόσο «Κόλπο Γκρόσο» το οποίο θα δείτε μόνο στο κανάλι μας στο Telegram.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SERRESBET ΣΤΟ TELEGRAM: TELEGRAM CHANNEL (SERRES BET)

Λουκέρνη – Γιούνγκ Μπόις
Η Λουκέρνη έχει μαζέψει 4 βαθμούς σε αυτές τις 3 πρώτες αγωνιστικές. Σήμερα αντιμετωπίζει ίσως την καλύτερη ομάδα της κατηγορίας, ενώ στο πίσω μέρος του μυαλού τους υπάρχει και ο επαναληπτικός για το Conference League εντός έδρας με την Χιμπέρνιαν. Στην πρώτη αναμέτρηση ηττήθηκε με 3-1 και καλείται να γυρίσει το σκορ. Τα νεαρά αγόρια της Ελβετίας φορτσάρουν από νωρίς και ήδη βρίσκονται στην κορυφή της βαθμολογίας. Ήδη έχουν σημειώσει 9 γκολ και στην σημερινή αναμέτρηση είναι το μεγάλο φαβορί. Το μομέντουμ και η ποιότητα της φιλοξενούμενης ομάδας, μας κάνει να κοιτάμε προς το μέρος της. Επιλογή το 2πλο σε Ημίχρονο ή Τελικό με απόδοση 1,60.

Βέστερλο – Γάνδη
Οι γηπεδούχοι δεν ξεκίνησαν καλά στις εγχώριες υποχρεώσεις τους. Πρώτος στόχος αρχικά η παραμονή και έπειτα να τερματίσει όσο πιο ψηλά γίνεται. Σίγουρα θα υπάρξει βελτίωση στην συνέχεια του πρωταθλήματος, αλλά αυτή την στιγμή νομίζω είναι δύσκολο να χτυπήσει αυτήν την Γάνδη. Μία Γάνδη η οποία από πολύ νωρίς έδειξε πως θα πρωταγωνιστήσει παντού. Για τα προκριματικά του Europa League σκόρπισε εκτός έδρας την Πογκόν με 5-0 και μπορεί να κάνει focus στην σημερινή αναμέτρηση. Έχει δώσει 5 επίσημα παιχνίδια και σε όλα έχει πάρει το ροζ φύλλο αγώνα. Επιλογή το 2πλο σε Ημίχρονο ή Τελικό με απόδοση 1,67.