Γιάννης Κωστόπουλος: Βόλτα με γκολ σε όλη την Ευρώπη (06/08)

Γράφει ο

Giannis Kostopoulos
μεροκαματάκι betplanet

Καλημέρα σε όλους.

Επιστροφή στο απόλυτο χθες με τα τρία ματς που δόθηκαν εδώ να δικαιώνουν το διάβασμα.
Σήμερα Κυριακή έχουν βγει 5 ματς!!!
Βόλτα στην Ευρώπη με γκολ λοιπόν.
Πάμε να τα δούμε ποια είναι τα παιχνίδια αυτά.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ TELEGRAM CHANNEL

Πρώτο ματς στη Σουηδία για τη SUPERETTAN.
Σκόβντε-Βάστερας με τη φιλοξενούμενη να είναι στις δύο πρώτες θέσεις που οδηγούν στην άνοδο και να έρχεται από 7 σερί νίκες, σε αντίθεση με τους γηπεδούχους που βρίσκονται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας και να δείχνουν πως πολύ δύσκολα θα καταφέρουν φέτος να σώσουν την κατηγορία έστω και στα μπαράζ.
Θα επιλέξω το 2 κι όβερ 1.5 γκολ στο 1.87

Πάμε με μια δυάδα τώρα από τη Δανία.
Λίγκμπι-Μίντιλαντ.
Καλό το ξεκίνημα για τους φιλοξενούμενους με 2/2 στο πρωτάθλημα και με δύσκολη πρόκριση μεσοβδόμαδα στην παράταση για τα προκριματικά του Conference League μέσα στην Νιέντερκορν του Λουξεμβούργο παρά την ήττα με 2-1.
Οι γηπεδούχοι έχοντας μια ισοπαλία και μία ήττα εντός από την Κοπεγχάγη, θα προσπαθήσουν για το καλύτερο δυνατό σήμερα, όμως πιστεύω πως αν πάρουν ένα βαθμό από την Μίντιλαντ θα είναι ευχαριστημένοι.
Θα πάρω το Χ2 κι όβερ 1.5 γκολ στο 1.70
Συνεχίζουμε στη Δανία πάλι με το ματς Νόρτζελαντ-Μπρόντμπι.
Ντέρμπι, αλλά για μένα υπάρχει ένα μικρό φαβορί εδώ και είναι οι γηπεδούχοι.
Δυνατό ξεκίνημα η Νόρτζελαντ με 2/2 και 7-2, γκολ και ήττα σοκ εντός έδρας η Μπρόντμπι με 1-2 από την Οντένσε στο 95′!!!
Νομίζω πως το ματς δεν έχει διπλό και θα έχει και γκολ.
1Χ κι όβερ 1.5 στο 1.53
Απόδοση δυάδας από τη Δανία στο 2.60

ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ «Το μεροκαματάκι» ΣΤΟ FACEBOOK!

Σήμερα θα κλείσουμε με μια δυάδα ακόμη.
Δυάδα από Ελβετία και Ισλανδία.
Γκρασχόπερς-Βασιλεία και
Μπρέινταμπλικ-ΚΡ Ρέικιαβικ.

Τόσο η Βασιλεία, όσο και η Μπρέινταμπλικ στην Ισλανδία έρχονται από Ευρωπαϊκούς αποκλεισμούς, ωστόσο η Μπρέινταμπλικ συνεχίζει στο Europa League και επόμενος αντίπαλος της είναι η Ζρινιέσκι από τη Βοσνία
Εδώ ποντάρω στα γκολ χωρίς νικητή, γιατί δε ξέρω και πως θα εμφανιστούν οι ομάδες.
Βοηθούν κι οι αντίπαλοι τους για γκολ κι έτσι θα ζητήσουμε γκολ και στα δύο ημίχρονα στο 1.50 για το πρώτο ματς και 1.53 το δεύτερο, σύνολο απόδοση δυάδας στο 2.30

Αυτά για σήμερα και καλή επιτυχία στις επιλογές του καθενός.
Μπορείτε να με στηρίξετε και στα Social μου που βλέπετε εδώ κάτω και να κάνετε είσοδο.