Blog

Κεμανετζής: Στο στόχαστρο τα γκολ (07/07)

Γράφει ο

Bet Planet Team

Τα σέβη σε όλους τους φίλους του Βet πλανήτη. Η Βέκιτς μας δικαίωσε τελικά εχθές και μας χάρισε το 1,83. Ο Αλίς δεν άφησε περιθώρια στον Βούκιτς κερδίζοντας με 0-3 μην φτάνοντας τα games που ψάχναμε και έτσι γράφτηκε το 1/2 για την στήλη. Σήμερα θα παίξω μπαλίτσα και ας ελπίσουμε να πάνε όλα όπως θα τα γράψουμε παρακάτω.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SERRESBET ΣΤΟ TELEGRAM: TELEGRAM CHANNEL (SERRES BET)

Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν – Σαντόνγκ Ταϊσάν
Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην 11η θέση της βαθμολογίας με 15 βαθμούς. Είχε ένα σερί τεσσάρων αγωνιστικών αήττητη μέχρι που φιλοξενήθηκε στην έδρα της Τσάνγκτσουν Γιατάι και γνώρισε την ήττα με 3-1. Δυσκολεύεται να βρει τα αντίπαλα δίχτυα αλλά στην έδρα της έχει σκοράρει στα 5 από τα 7 παιχνίδια. Από την άλλη η Σαντόνγκ συνεχίζει την πολύ καλή έως τώρα πορεία της. Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις έχει 4 νίκες και 2 ισοπαλίες και δίκαια βρίσκεται στην 6η θέση με 22 βαθμούς. Με 22 τέρματα υπέρ της μέχρι τώρα, νομίζω μπορεί να βάλει δύσκολα στην σημερινή της αντίπαλο. Επιλογή το Goal-Goal με απόδοση 1,90 από την Winmasters.

Μποέμιανς – Ντάνταλκ
Οι γηπεδούχοι δεν βρίσκονται σε καλή κατάσταση αυτή τη χρονική περίοδο αλλά δεν παύει εντός έδρας να είναι πολύ επικίνδυνη. Σκοράρει με ευκολία έχοντας βρει έως τώρα 31 φόρες τα αντίπαλα δίχτυα. Στο -5 από τις θέσεις που οδηγούν στην Ευρώπη καλείται σήμερα να σοβαρευτεί και να πάρει το ροζ φύλλο αγώνα. Η Ντάνταλκ πήρε φόρα και δείχνει ασταμάτητη. Τέσσερις νίκες και μία ισοπαλία στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις, με την τελευταία αγωνιστική να παίρνει την νίκη από την πρωτοπόρο Σάμροκ εντός έδρας με 2-0. Το έχουν το γκολ αλλά αμυντικά κάνει νερά δεχόμενη 30 γκολ μέχρι τώρα. Οι 2 ομάδες παλεύουν για κάποιο από τα Ευρωπαϊκά εισιτήρια και τις περιμένουμε από τα πρώτα λεπτά να τρώνε σίδερα. Το Goal-Goal με απόδοση 1,86 από την Winmasters μας καλύπτει.

(προτάσεις)

(14:35) Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν – Σαντόνγκ Ταϊσάν : Goal-Goal (1,90) Winmasters / 10 units
(21:45) Μποέμιανς – Ντάνταλκ : Goal-Goal (1,86) Winmasters / 10 units

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ (Serres Bet)