Γιάννης Κωστόπουλος: Εκεί που τα φαβορί σκοράρουν αρκετά (02/07)

Giannis Kostopoulos
μεροκαματάκι betplanet

Καλημέρα σε όλους.

Στο ταμείο με 2/2 και χθες!!!
Νομίζω ότι όσοι διαβάζουν τα άρθρα μου, καταλαβαίνουν και το ότι διανύουμε μια εξαιρετική περίοδο.

Από κει και πέρα η διαχείριση του παιξίματος μας θα πρέπει να συνεχίσει να είναι σωστή και με σοβαρότητα και όχι με μεγάλα ανοίγματα, έτσι ώστε να μη “φάμε” τα μούτρα μας όταν στραβώσει μία και δύο ημέρες.

Πάμε στα σημερινά που οκ ναι καταλαβαίνετε που θα ταξιδέψουμε….ας πάμε Νορβηγία λοιπόν εκεί που δύο παιχνίδια ίσως μας κρύβουν ένα μεροκαματάκι για σήμερα.

Το πρώτο ματς είναι το SK Brann – Ham Kam.
Στην 4η θέση η SK Brann και με ευρωπαϊκή φιλοδοξία απέναντι στην 15η και προτελευταία στη βαθμολογία Ham Kam που κακά τα ψέματα θα κυνηγήσει την σωτηρία της στην κατηγορία ως το τέλος.
Δε νομίζω όμως από το σημερινό ματς να περιμένει πολλά καθώς η SK Brann έρχεται από ήττα με 3-1 στο πρωτάθλημα εκτός έδρας από τη Viking και δε θα θέλει να έχει κι άλλη απώλεια και πόσο μάλλον εντός έδρας και να απομακρυνθεί από τις πρώτες θέσεις.
Μεσοβδόμαδα συνέτριψε για το κύπελλο Νορβηγίας την Brattvag εκτός έδρας με 1-7 και είναι έτοιμη σήμερα επίσης για να σκοράρει αρκετές φορές.
Εμείς θα πάμε σε Bet Builder με την Χαμ Καμ να της δίνουμε το περιθώριο του ενός γκολ ενώ περιμένω από την γηπεδούχο να σκοράρει τουλάχιστον δύο γκολ στον αγώνα.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ TELEGRAM CHANNEL

Το δεύτερο ματς έρχεται από το ντέρμπι ουσιαστικά της Νορβηγίας κι ας μη μας ξεγελάει η βαθμολογία.
Η Μπόντο Γκλιμτ (1η) και η Μόλντε (5η) φύσει επιθετικές ομάδες, είναι το ματς που μπορεί να μας προσφέρει να δούμε τουλάχιστον ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο και θα στηρίξουμε την επιλογή αυτή.
Αν το σκορ ανοίξει νωρίς, τουλάχιστον ως το 20′ περίπου, ίσως να έχουμε και αρκετά γκολ στο ματς. Για τη ώρα κρατάμε την επιλογή που είπαμε και μετά βλέπουμε στο Live τα υπόλοιπα.

Θα ήθελα να πω, πως πριν το μεσημέρι θα ανέβει πιθανόν μια δυάδα ακόμη, απλά ψάχνω κάποια στοιχεία, έτσι ώστε να δω αν με βολεύει και συμφέρει να παίξω την επιλογή που έχω στο μυαλό μου για την δυάδα που αναφέρω.
Οπότε μην έχετε σε σίγαση τις ειδοποιήσεις σε Telegram και Viber για να τα λάβετε άμεσα αν σας ενδιαφέρουν καθώς θα ανέβουν εκεί.