Γιάννης Κωστόπουλος: Καυτές επιθέσεις, χάρτινες άμυνες. (23/06)

Γράφει ο

Giannis Kostopoulos
μεροκαματάκι betplanet

Καλημέρα σε όλους.

Κι ενώ η Αγγλία έκανε το καθήκον της χθες, το ταμείο χάθηκε χάρη στα δύο πέναλτι που έχασε η Γερμανία κι έμεινε στο 1-1.
Ένα γκολ θέλαμε μόνο, που δεν ήρθε ποτέ κι ας αγωνιζόταν το Ισραήλ με δέκα παίκτες για ένα ημίχρονο.
Συνεχίζουμε όμως και δε μπορούμε να κοιτάζουμε πίσω. Ποτέ δε μας πτοεί μια ήττα, αλλά μας πεισμώνει για την επιστροφή στο ταμείο.

Για σήμερα έχει μια “βόλτα” σε Νορβηγία και Ισλανδία.
Θα πάμε στο ματς της Σταρτ με την Γιερβ, δύο ομάδες που διεκδικούν να μπουν στις θέσεις των πλέι οφ και συνήθως έχουν γκολ τα παιχνίδια τους.

Έτσι λοιπόν περιμένουμε να ξεκινήσουν δυνατά το ματς ως συνήθως και να ανοίξει το σκορ στο πρώτο ημίχρονο.
Η σημερινή μας επιλογή από αυτό το ματς είναι να μπει από ένα γκολ τουλάχιστον και στα δύο ημίχρονα.
Το βρίσκουμε στην τιμή του 1.55 και θα το τιμήσουμε.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ TELEGRAM CHANNEL

Θα κολλήσουμε δεύτερο παιχνίδι την Μπρέινταμπλικ από την Ισλανδία που έχει καλύτερη ποιότητα φυσικά από την γηπεδούχο Κόπαβογκ και που προέρχεται από πέντε σερί ήττες και δέχεται εύκολα το γκολ.
Εδώ θα πάρουμε το όβερ 1,5 γκολ της φιλοξενούμενης στο 1,53 και θα κάνουμε μια δυάδα σήμερα με απόδοση 2,37

Ότι καλό προκύψει και αν προκύψει στο Live, θα δοθεί στα Social μου που βλέπετε εδώ κάτω στο τέλος της πρότασης.