Blog

Κεμανετζής: Όλα για όλα η Κηφισιά πλέον (27/01)

Γράφει ο

Bet Planet Team

Kαλημέρα σε όλους τους φίλους του στοιχηματικού μας πλανήτη. Όπως γνωρίζεται όλοι δεν μπορούσαμε να μην ασχοληθούμε με ελληνικό πρωτάθλημα σήμερα, είτε σε ποδόσφαιρο ,είτε στο μπάσκετ. Θα δώσουμε πολύ βάρος σε live σημεία σήμερα. Θα ξεκινήσουμε από νωρίς, γύρω στις 17:00 θα είμαστε και ζωντανά στο ΤΙΚ ΤΟΚ όπως σχεδόν καθημερινά και στην συνέχεια θα πάμε μέχρι το βράδυ στο κανάλι του Telegram. Σας περιμένω όλους να τα πούμε και να πληρωθούμε ζωντανά λοιπόν.
Πάμε να δούμε τι έχουμε κρατήσει από pregame σήμερα στην στήλη μας.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟ SERRESBET ΣΤΟ TELEGRAM: TELEGRAM CHANNEL (SERRES BET)

Κηφισιά – Άρης
Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην τελευταία θέση της βαθμολογίας, έχοντας πάρα πολλά αμυντικά προβλήματα. Στην τελευταία αναμέτρηση στην έδρα της Λαμίας, είχαν καλή παρουσία. Προηγήθηκαν με 0-1 στο 12ο λεπτό, αλλά πριν βγει το ημίχρονο δέχτηκαν την ανατροπή. Δεν μπορούμε να παραβλέψουμε ωστόσο την πολύ καλή επιθετική γραμμή που διαθέτουν, καθώς έχουν πετύχει 20 γκολ σε αυτές τις 19 αγωνιστικές. Δεν έχουν μεγάλη διαφορά από τις ομάδες οι οποίες διεκδικούν και αυτές την παραμονή και σίγουρα θα πουλήσουν ακριβά το «τομάρι» τους από εδώ και πέρα. Ο Άρης γνώρισε την εντός έδρας ήττα από το Ολυμπιακό με 1-2 με κάκιστη εμφάνιση. Βρέθηκε να κυνηγάει το σκορ από νωρίς και φάνηκε πως δεν είχε δυνάμεις. Ακολούθησε η αναμέτρηση κυπέλλου με την Νίκη Βόλου, όπου πήρε την νίκη με 3-0 και δεν ανησυχεί για τον επαναληπτικό που έχει μπροστά του. Δεν το κρύβουν στην ομάδα της Θεσσαλονίκης πως το βάρος το ρίχνουν στον θεσμό του κυπέλλου πλέον, αφού στο πρωτάθλημα το ταβάνι φτάνει μέχρι την 5η θέση. Ο Άρης κατεβαίνει πιο άνετος στις αναμετρήσεις του πρωταθλήματος, φάνηκε άλλωστε και στο προηγούμενο παιχνίδι στην έδρα του Παναιτωλικού που με πολλές αλλαγές στην 11αδα του πέρασε σαν σίφουνας με 0-4. Πρώτη επιλογή το Goal-Goal σε απόδοση 1,78 από την Stoiximan. Δεύτερη επιλογή σε Bet builder με τα εξής: Χ2, Οver 1,5 goal, Over 5,5 κόρνερ, 1(+3) goal χάντικαπ με απόδοση 2,05.

(προτάσεις)
(20:00) Κηφισιά – Άρης : Goal-Goal (1,78)
Stoiximan / 12 units
(20:00) Κηφισιά – Άρης : Χ2, Οver 1,5 goal, Over 5,5 κόρνερ, 1(+3) goal χάντικαπ (2,05) Stoiximan / 8 units

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΚΕΜΑΝΕΤΖΗ (Serres Bet)