Γιάννης Κωστόπουλος: Κερδίζουν από το ημίχρονο και οι δύο (07/12)

Δε βγήκε κάτι χθες και έτσι χαλάσε κι ένα σερί που είχε χτιστεί από επιτυχίες, αλλά σίγουρα δεν πτοούμαι από αυτό καθώς εδώ προσπαθώ να προσεγγίσω τα παιχνίδια και σε καμία περίπτωση δε θα ακούσετε από μένα να λέω ότι τα ξέρω όλα.
Βλέποντας όμως ξανά το πρόγραμμα, μια δυάδα με Bet Builder επιλογές μου έκανε το κλικ.
Δύο ομάδες τρομερά φορμαρισμένες και θα πάω μαζί τους, γιατί είτε βγει, είτε δε βγει, θα ξέρω ότι έχω παίξει σωστά.
Πάμε να τα δούμε λοιπόν.
Κύπελλο Ελλάδας. ΠΑΟΚ-Βόλος.
Αλλος αέρας, άλλο ηθικό, άλλο επίπεδο ο ΠΑΟΚ.
Μια ομάδα που δε παίρνει μόνο τα αποτελέσματα, αλλά πατάει και παίζει μπάλα. Έχει το γκολ σχετικά εύκολα, έχει πολλές επιλογές ο Λουτσέσκου στο ρόστερ της ομάδας και ακόμη και με ροτέισον, μπορεί να κερδίσει εύκολα. Ο Βόλος μπορεί σήμερα να βοηθήσει να βγει ένα εύκολο όβερ αν πετύχει κι αυτός κανένα γκολ, γιατί μας έδειξε κι απέναντι στον αγώνα με τον Ολυμπιακό, ότι μάχεται και προσπαθεί. Θα πάω λοιπόν με την επιλογή του ΠΑΟΚ να κερδίσει από το ημίχρονο και τελικό και να έχουμε όβερ 2,5 γκολ αγώνα. Ρίσκο το ημίχρονο, αλλά πολύ ωραίος διπλασιασμός σε μια τέτοια μέρα με περιορισμένες επιλογές.

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ TELEGRAM CHANNEL

Δεύτερο ματς για τη δυάδα μας από την Ολλανδία για το πρωτάθλημα
Αϊντχόβεν-Χέρενφεν.
Έχει φύγει ήδη μπροστά με 10 βαθμούς η Αϊντχόβεν από τη 2η Φέγενορντ που τη νίκησε το τελευταίο ματς στο ντέρμπι με 1-2 μέσα στο Ντε Κουίπ του Ρότερνταμ.
Αρκετά δυνατή και με πολλά γκολ στους αγώνες της και η σημερινή της αντίπαλος η Χέρενφεν πάει εξίσου καλά και στα τελευταία 5 ματς για το πρωτάθλημα εχει τέσσερις νίκες και μία ήττα από τον Άγιαξ, όμως σήμερα έχει αντίπαλο την φετινή όπως όλα δείχνουν πρωταθλήτρια.
Ίσως βοηθήσει κι εδώ η Χέρενφεν με γκολ της να βγει πιο εύκολα το όβερ.
Οπότε κλείνουμε με κοντά στο διπλασιασμό και σε αυτό το ματς με τις εξής επιλογές.
Ασσος από ημίχρονο, άσσος τελικό, όβερ 2,5 γκολ και ένα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο.
Δε τεμπελιάζουμε ποτέ να κάνουμε Bet Builder, καθώς οι επιλογές που προσθέτουμε δίνει αξία στο δελτίο μας και ανεβάζει απόδοση.
Τα υπόλοιπα τα λέμε σε Telegram και Viber, οπότε μπορείτε να έρθετε και εκεί στη δική μου προσωπική γωνία.