Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της ημέρας (26/09)

Από: Bet Planet Team

25/09/2021

11:30LIVE

Τένις: ATP 250 2021

Σπορ - Moselle Open

OTE Sport 6 HD

13:30LIVE

Γιουβέντους - Σαμπντόρια

Ποδόσφαιρο - Serie A

OTE Sport 2 HD

13:30LIVE

Μπέτις - Μανρέσα

Μπάσκετ - Liga Endesa

OTE Sport 4 HD

14:00LIVE

Μπορντό - Ρεν

Ποδόσφαιρο - Ligue 1

Novasports Prime

14:00LIVE

Σεντ Μίρεν - Αμπερντίν

Ποδόσφαιρο - Scottish Premiership

OTE Sport 1 HD

14:00LIVE

Ντιναμό Μόσχας - Ρουμπίν Καζάν

Ποδόσφαιρο - Πρωτάθλημα Ρωσίας

OTE Sport 6 HD

14:30LIVE

Διναμό Δρέσδης- Βέρντερ Βρέμης

Ποδόσφαιρο - Bundesliga 2

Novasports 3 HD

14:30LIVE

Ουνιόν Σ. Ζιλουάζ - Αντβέρπ

Ποδόσφαιρο - Πρωτάθλημα Βελγίου

Novasports 4 HD

14:55LIVE

Formula 1: Grand Prix Ρωσίας

Auto-moto - Αγώνας

ΕΡΤ 2

15:00LIVE

Μαγιόρκα - Οσασούνα

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

Novasports 1 HD

15:00LIVE

Formula 1: Grand Prix Ρωσίας

Auto-moto - Αγώνας

OTE Sport 5 HD

15:00LIVE

Μαγδεβούργο - Λειψία

Σπορ - Χάντμπολ

OTE Sport 9 HD

16:00LIVE

Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός

Ποδόσφαιρο - Super League

Novasports Prime

16:00LIVE

Ουντινέζε - Φιορεντίνα

Ποδόσφαιρο - Serie A

OTE Sport 2 HD

16:00LIVE

Σαουθάμπτον - Γουλβς

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 3 HD

16:00LIVE

Ουντινέζε - Φιορεντίνα

Ποδόσφαιρο - Serie A

OTE Sport 4 HD

16:00LIVE

Έμπολι - Μπολόνια

Ποδόσφαιρο - Serie A

OTE Sport 7 HD

16:00LIVE

Σασουόλο - Σαλερνιτάνα

Ποδόσφαιρο - Serie A

OTE Sport 8 HD

16:00LIVE

Παναθηναϊκός - Βόλος

Ποδόσφαιρο - Super League

OTE Sport 2 HD

16:30LIVE

Mικρός Τελικός

Μπάσκετ - Σούπερ Καπ

ΕΡΤ 3

16:30LIVE

Μπόχουμ - Στουτγκάρδη

Ποδόσφαιρο - Bundesliga

Novasports 3 HD

16:30LIVE

Τένις: ATP 250 2021

Σπορ - Moselle Open

OTE Sport 6 HD

17:15LIVE

Μπαρτσελόνα - Λεβάντε

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

Novasports 1 HD

18:00LIVE

Κλερμόν - Μονακό

Ποδόσφαιρο - Ligue 1

Novasports 2 HD

18:15LIVE

Λαμία - Παναιτωλικός

Ποδόσφαιρο - Super League

OTE Sport 1 HD

18:30LIVE

Φράιμπουργκ - Άουγκσμπουργκ

Ποδόσφαιρο - Bundesliga

Novasports 3 HD

18:30LIVE

Άρσεναλ - Τότεναμ

Ποδόσφαιρο - Premier League

OTE Sport 3 HD

19:00LIVE

Λάτσιο - Ρόμα

Ποδόσφαιρο - Serie A

OTE Sport 2 HD

19:00LIVE

Κρασνοντάρ - Σότσι

Ποδόσφαιρο - Πρωτάθλημα Ρωσίας

OTE Sport 9 HD

19:30LIVE

Ρεάλ Σοσιεδάδ - Έλτσε

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

Novasports 1 HD

19:30LIVE

Ράγιο Βαγεκάνο - Κάντιθ

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

Novasports Start

20:00LIVE

Σάντα Κλάρα - Μπράγκα

Ποδόσφαιρο - Liga Nos

OTE Sport 8 HD

20:30LIVE

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

Ποδόσφαιρο - Super League

Novasports Prime

21:00LIVE

Τελικός

Μπάσκετ - Σούπερ Καπ

ΕΡΤ 3

21:00LIVE

Ρεάλ Μαδρίτης - Ομπραντόιρο

Μπάσκετ - Liga Endesa

OTE Sport 4 HD

21:30LIVE

Τερνάνα - ΣΠΑΛ

Ποδόσφαιρο - Serie B

Novasports Start

21:45LIVE

Μαρσέιγ - Λανς

Ποδόσφαιρο - Ligue 1

Novasports 2 HD

21:45LIVE

Τρέντο - Βίρτους Μπολόνια

Μπάσκετ - Πρωτάθλημα Ιταλίας

Novasports 5 HD

21:45LIVE

Νάπολι - Κάλιαρι

Ποδόσφαιρο - Serie A

OTE Sport 2 HD

22:00LIVE

Μπέτις - Χετάφε

Ποδόσφαιρο - La Liga Santader

Novasports 2 HD

© Bet-Planet.gr - Copyright 2011 - 2018

Send this to a friend