Προβάδισμα στην Σπαρτάκ και bet στο 2.35 στην Μόσχα

20/07/2019

Καλημέρα σε όλη την παρέα του bet-planet. Κάναμε το 2/2 στην στήλη της Πέμπτης επιστρέφοντας ξανά στις επιτυχίες. Σήμερα θα ασχοληθούμε με δύο αναμετρήσεις από την 2η αγωνιστική του Ρωσικού πρωταθλήματος. Πάμε να δούμε τα σημεία μας.

Στις  19:00 έχουμε το ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Έρενμπουργκ. Αμφότερες έχασαν στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος, με την ΤΣΣΚΑ ωστόσο να πραγματοποιεί πολύ κακή εμφάνιση στην έδρα της Κρίλια δεχόμενη την ήττα με 2-0. Δεκαοχτώ χρόνια είχε να χάσει σε πρεμιέρα η ομάδα του Γκοντσαρένκο. Από την άλλη πλευρά, ήττα δέχθηκε και η Έρενμπουργκ με 2-1 στην έδρα της Ρόστοφ. Το πάλεψαν οι φιλοξενούμενοι ωστόσο δεν μπόρεσαν να κοντράρουν  τους πολύ πιο ποιοτικούς γηπεδούχους. Σε αυτή την αναμέτρηση αναμένω γκολ. Οι γηπεδούχοι διαθέτουν ποιοτικούς παίκτες επιθετικά όπως οι Βλάσιτς και Σίγκουρντσον ενώ παράλληλα δεν εμπνέουν εμπιστοσύνη αμυντικά με τους Σαρλίτσα και Βασίν να παρουσιάζουν προβλήματα συνεννόησης. GG σε απόδοση 2.35.

Ρoστόφ – Σπαρτάκ Μόσχας το δεύτερο ματς που θα μας απασχολήσει για σήμερα. Οι γηπεδούχοι πήραν σπουδαία νίκη με 2-1 απέναντι στην Έρενπουργκ παίζοντας καλό ποδόσφαιρο για ένα ημίχρονο όπου βρήκαν και δίχτυα στο 11ο και 42ο λεπτό. Από την άλλη πλευρά, παρότι δεν έπεισε με την εμφάνιση της, η Σπαρτάκ κατάφερε να πάρει αγχωτικά με 1-0 τους τρεις βαθμούς, εντός έδρας με αντίπαλο τη Σότσι. Ανιαρό παιχνίδι από τους παίκτες του Κονόνοβ, απειλήθηκαν πολλές φορές από τους «νεοφώτιστους». Σε αυτή την αναμέτρηση αναμένω νίκη των φιλοξενούμενων. Αποτελούν ένα έμπειρο σύνολο με τον Αντριανό να είναι διαρκής κίνδυνος για τους αντίπαλους τερματοφύλακες του Ρώσικου πρωταθλήματος εδώ και πολλά χρόνια. Σημαντική θα είναι και η βοήθεια του Μπακάεβ ενώ και ο νεοαποκτηθείς Μιρζόν αναμένεται να δώσει λύσεις στο επιθετικό κομμάτι. Διπλό σε απόδοση 3.10.