Σοσό

Για ακόμη ένα παιχνίδι της παρουσιάστηκε διπρόσωπη, καθώς πάλι πέταξε το πρώτο ημίχρονο και βρέθηκε δίκαια πίσω στο σκορ, όμως στην επανάληψη αντέδρασε και κατάφερε τελικά να αποσπάσει την εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 κόντρα στην Αζαξιό. Αυτή ήταν η 3η διαδοχική ισοπαλία για την ομάδα του Νταφ, η οποία ναι μεν παραμένει αήττητη ως τώρα, ωστόσο προβληματίζει έντονα με το γεγονός ότι στα τελευταία της ματς εμφανίζει προβληματικό πρόσωπο στα πρώτα της ημίχρονα.

Χωρίς σοβαρά προβλήματα η αποστολή της.

Bet Info - Σοσό

Έχει βρει δίχτυα στα 4 από τα 5 επίσημα παιχνίδια της.

Σαμπλί

Μία παλικαρίσια νίκη κατάφερε να πετύχει την προηγούμενη αγωνιστική αφού από το 3' έμεινε με 10, στο 45' βρέθηκε πίσω στο σκορ, ωστόσο δεν πτοήθηκε και στην επανάληψη έκανε την ολική ανατροπή επικρατώντας τελικά με 2-1 εντός έδρας της Σατορού! Αυτό λοιπόν ήταν το πρώτο φετινό τρίποντο για την ομάδα του Λυζί, η οποία θύμισε είναι η αλήθεια με την εικόνα της κάτι από τις περσινές καλές εμφανίσεις που είχε πραγματοποιήσει.

Εκτός λόγω τιμωρίας ο Ποντομέ, με φρέσκια απώλεια να είναι Ντουκουρέ, ενώ σταθερά στα πιτς παραμένει ο Γκεζουί.