Σλοβενία

Τέταρτο συνεχόμενο (!!!) 1-1 για την ομάδα της Σλοβενίας καθώς μετά τα ματς για το Nations League, ήρθε και το ισόπαλο αυτό αποτέλεσμα κόντρα στο Ισραήλ στην πρεμιέρα των προκριματικών του Euro 2020 με τον Σποραρ να πετυχαίνει το πρώτο του τέρμα με το εθνόσημο, βάζοντας μπροστά τους φιλοξενούμενους λίγο μετά την επανέναρξη του ματς, για να έρθει ο πολύπειρος Ζάχαβι και να σκοράρει στην… αναμπουμπούλα μέσα από την περιοχή λίγο αργότερα, διαμορφώνοντας το τελικό αποτέλεσμα. Δύσκολα θα έχει ελπίδες πάντως στον όμιλο.

Bet Info - Σλοβενία

5/5 under 2.5 προσφάτως.

Σκόπια

Η ΠΓΔΜ πέτυχε την πρώτη της νίκη με την... νέα της ονομασία, «καθαρίζοντας» τους Λετονούς και παίρνοντας ένα τρίποντο που την έφερε στην κορυφή του ομίλου της (αν και είναι ακόμα νωρίς) πρίν μάλιστα συμπληρωθούν τα πρώτα 30 λεπτά παιχνιδιού με τους Λετονούς να μειώνουν στο 87ο λεπτό της συνάντησης όμως δεν μπόρεσαν να πετύχουν κάτι παραπάνω καθώς με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα ο Ελμας πέτυχε στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων το τελικό 3-1.