Σερβία

Έπαιξε όσο χρειάστηκε στην αναμέτρηση η Σερβία η οποία νίκησε με 1-0, στο Λουξεμβούργο. Είχε ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο, κατάφερε να βρει το γκολ στο δεύτερο με τον άκρως φορμαρισμένος Βλάχοβιτς στο 68ο λεπτό. Η ομάδα του Στοίκοβιτς πλέον βρίσκεται στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα με ρεκόρ 13-7, έχοντας 14 βαθμούς.

Εκτός ο τιμωρημένος Πάβλοβιτς (αμυντικός).

Rajkovic; Veljkovic, Nastasic, Spajic; Radonjic, Milinkovic-Savic, Gudelj, Kostic; Tadic; Vlahovic, Mitrovic

Αζερμπαϊτζάν

Άλλα μία ήττα δέχθηκε το Αζερμπαϊτζάν, με 3-0 αυτή τη φορά απέναντι στην Ιρλανδία. Καμία προσπάθεια από τους γηπεδούχους για να δημιουργήσουν επικίνδυνες καταστάσεις, δέχθηκαν δύο τέρματα στο πρώτο μέρος και ένα στο 90ο λεπτό. Παραμένει βαθμολογικά αδιάφορη η ομάδα του Ντε Μπιάσι καθώς έχει μέχρι στιγμής μόνο έναν βαθμό στον όμιλο, βρισκόμενη στην τελευταία θέση.