Ρεν

Αυτοκτόνησε στην κυριολεξία την προηγούμενη αγωνιστική, αφού αν και προηγούταν με 1-0 εκτός έδρας της Νις, τελικά έφυγε με άδεια χέρια γνωρίζοντας την ήττα με 2-1! Η ήττα αυτή έβαλε τέλος στο θετικό σερί 3 αγωνιστικών που μετρούσε η ομάδα του Λαμουσί, ενώ εμφάνισε ξανά τις αδυναμίες της όταν αγωνίζεται εκτός έδρας, όπου παραμένει χωρίς νίκη μη μπορώντας παράλληλα να διατηρήσει ανέπαφη την εστία της.

*Την Πέμπτη αγωνίστηκε στο Γιουρόπα Λιγκ, όπου κόντρα στη Γιάμπλονετς επικράτησε με 2-1, με το νικητήριο τέρμα της να σημειώνεται στις καθυστερήσεις!

Δεν αντιμετωπίζει σημαντικά προβλήματα.

Bet Info - Ρεν

Τα 2 εντός έδρας ματς που έχει δώσει έχουν λήξει στο NG&Under 2.5, έχοντας διατηρήσει ανέπαφη την εστία της.

Παρί Σεν Ζερμέν

Σκάρτα 20' λεπτά δυσκολεύθηκε να βρει δίχτυα κόντρα στη Σεντ Ετιέν την προηγούμενη αγωνιστική, όπου αν και δε φόρτσαρε εντελώς, τη συνέτριψε εντός έδρας με 4-0! Ακάθεκτη η ομάδα του Τούχελ συνεχίζει να είναι η μοναδική που μετράει το απόλυτο (5 στα 5), και όπως είναι λογικό φιγουράρει στην κορυφή της βαθμολογίας.

*Την Τρίτη αγωνίστηκε στο Τσάμπιονς Λιγκ, όπου δεν κατάφερε να ξεκινήσει με το δεξί, αφού γνώρισε την εκτός έδρας ήττα με 3-2 από τη Λίβερπουλ δεχόμενη το γκολ της ήττας στις καθυστερήσεις.

Πέραν τον γνωστών εδώ και καιρό απόντων Ντάνι Άλβες και Κουρζάβα, σε ακόμη ένα ματς είναι εκτός ο τιμωρημένος Μπαπέ.