Μίντιλαντ

Στο πρώτο ημίχρονο περιορίστηκε σε παθητικό ρόλο κόντρα στη Σλάβια, στο 2ο ανέβασε την απόδοσή της και θα μπορούσε να σκοράρει, με την ισοπαλία με 0-0 ουσιαστικά να μην αντικατοπτρίζει επάξια την εικόνα του παιχνιδιού. Όπως και να έχει έδειξε ότι μπορεί να κοντράρει τους Τσέχους, ωστόσο η ρεβάνς σήμερα είναι επικίνδυνη, αφού θα πρέπει να δείξει καλό πρόσωπο αμυντικά για να μη δεχθεί γκολ. Στο πρωτάθλημα της Δανίας, προέρχεται από δύσκολη νίκη με 1-0 εντός έδρας κόντρα στη Ράντερς.

Χωρίς φρέσκα προβλήματα η αποστολή της.

Bet Info - Μίντιλαντ

Στο NG και τα 6 επίσημα παιχνίδια της.

Σλάβια Πράγας

Εμφάνισε δύο πρόσωπα στο ματς της προηγούμενης Τρίτης, καθώς στο 1ο ημίχρονο είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων αλλά και δημιούργησε αρκετές φάσεις, όμως στο 2ο η εικόνα της δεν ήταν η ίδια αφού απειλήθηκε αρκετές στιγμές χωρίς ωστόσο να το πληρώσει. Το 0-0 σίγουρα δυσκολεύει κάπως την υπόθεση πρόκριση για την ομάδα του Τρπισόφσκι, ωστόσο όλα θα αλλάξουν σήμερα αν καταφέρει να βρει δίχτυα. Στο πρωτάθλημα της Τσεχίας, προέρχεται από εύκολη νίκη με 3-0 εντός έδρας κόντρα στη Σλοβάκο.

Δεν αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα η αποστολή της.