Λοκομοτίβ Πλόβντιβ

Είχε πάρει σοβαρό προβάδισμα πρόκρισης έπειτα και το υπέρ της 2-0 της Βουλγαρίας κόντρα Σπάρτακ Τρνάβα, όμως παραλίγο να πάθει το έμφραγμα στη ρεβάνς της Σλοβακίας! Στο 16΄είδε την αντίπαλό της να κάνει το 1-0, όμως στο 35' απέκτησε το αριθμητικό πλεονέκτημα έπειτα από κόκκινη Ζαχουμένσκι και πήγε με αυτό στην ανάπαυλα. Στην επανάληψη εκεί που όλοι περίμεναν να σφραγίσει την πρόκριση είδε την Σπαρτάκ να σκοράρει 2 τέρματα στο 53' και το 71', ωστόσο τελικά αντέδρασε και με τέρμα του Όζμπολτ στο 74' απέφυγε τα χειρότερα. Στο πρωτάθλημα της Βουλγαρίας έχει κάνει σχετικά καλό ξεκίνημα μετρώντας 2 νίκες, 1 ισοπαλία και 1 ήττα, ενώ προέρχεται από δυνατή αναμέτρηση την Κυριακή όπου πήρε τον εντός έδρας βαθμό έπειτα και το 1-1 κόντρα στην πρωταθλήτρια Λουντογκόρετς.

Δεν αντιμετωπίζει σοβαρά προβλήματα.

Bet Info - Λοκομοτίβ Πλόβντιβ

Έχει βρει δίχτυα και στα 6 επίσημα ματς που έχει δώσει μέχρι τώρα.

Στρασβούργο

Είχε παρακαταθήκη το 3-1 της Γαλλίας κόντρα στη Μακάμπι Χάιφα, όμως στη ρεβάνς του Ισραήλ έπαιξε αρκετά με τη φωτιά ειδικά στο 1ο ημίχρονο. Προηγήθηκε με 1-0 έπειτα από τέρμα του φορμαρισμένου αυτό το διάστημα Αζόρκ, όμως η ανάπαυλα τη βρήκε πίσω στο σκορ με 2-1. Στο 2ο ημίχρονο μπήκε αποφασισμένη να υπερασπιστεί την πρόκρισή της, και κλείνοντας καλά τους χώρους στη Μακάμπι τα κατάφερε, ενώ θα μπορούσε αν ήταν λίγο πιο εύστοχη να αποφύγει και την ήττα! Στόχος για την ομάδα του Λορί είναι οι όμιλοι του Γιουρόπα Λιγκ, όμως πέραν της σημερινής της αντιπάλου, στα πλέι οφφ θα τεθεί αντιμέτωπη με το νικητή του ζευγαριού Βαντούζ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης. Στην πρεμιέρα του Σαμπιονά τώρα, η κληρωτίδα έβγαλε ντέρμπι μίσους κόντρα στη Μετς, όπου θα την αντιμετωπίσει εντός έδρας την Κυριακή.

Στην αποστολή ο Λαλά, ενώ αντίθετα παραμένει εκτός ο Μοτιμπά.

Bet Info - Στρασβούργο

Έχει σκοράρει τουλάχιστον 1 τέρμα στα 6 συνολικά παιχνίδια (4 φιλικά 2 επίσημα) που έχει δώσει, με τα 5 από αυτά να έχουν λήξει στο GG.