Λοκομοτίβ Μόσχας

Μαύρο χάλι η «Λόκο», δείχνει εντελώς εκτός απο τα νερά της και πηγαίνει απο ήττα σε ήττα το τελευταίο διάστημα. Ηττήθηκε (2-1) κι απο τη Σότσι μέσα στο ΣΚ, δείχνει να παραπαίει παρόλο που κόντρα στη Μπάγερν Μονάχου έβγαλε ένα εξαιρετικό πρόσωπο και έβγαλε το... λάδι στους Γερμανούς για να ηττηθεί στη Μόσχα με 2-1 εν τέλει.  Στην 7η θέση στο πρωτάθλημα, στο -2 από την 4άδα, έχει την ευκαιρία με νίκη επί της Ντιναμό να μπεί ξανά στο κόλπο.

Εκτός ο στόπερ Τσόρλουκα και ο μπακ Λίσεφ και ο χαφ Μπαρίνοφ.

Bet Info - Λοκομοτίβ Μόσχας

Απο τέσσερα σερί G/G & over 2.5.

Ατλέτικο Μαδριτης

Η Ατλέτικο Μαδρίτης έφυγε νικήτρια μέσα στο Σαββατοκύριακο από το «Ελ Σαδάρ» καθώς επικράτησε με 3-1 της Οσασούνα για την 8η αγωνιστική της La Liga. Ο Ζοάο Φέλιξ άνοιξε το σκορ για το δρόμο για τη νίκη (1-3) της Ατλέτικο στο Ελ Σαδάρ της Παμπλόνα με πέναλτι στο 43ο λεπτό ενώ διεύρυνε το σκορ στο 69ο λεπτό για το σύνολο της Μαδρίτης. Ο Μπούντιμιρ στο 80ό λεπτό μείωσε σε 1-2 για την Οσασούνα, ενώ ο Λούκας Τορέιρα στο 88ο λεπτό διαμόρφωσε το τελικό σκορ. Στους 14 βαθμούς η Ατλέτικο, συνεχίζει να είναι ψηλά στο πρωτάθλημα, ενώ στο Champios League έχει τρείς σε δύο αγωνιστικές, «ιδρώνοντας» αρκετά απέναντι στη Σάλτσμπουργκ.

Εκτός παραμένει ο εξτρέμ Καράσκο και ο φορ  Κόστα.