Καέν

Μπορεί αμυντικά να ήταν τυχερή, ωστόσο η συνολική της εικόνα ήταν καλή την προηγούμενη αγωνιστική, όπου επικράτησε με 3-0 εκτός έδρας της Ροντέ. Αυτό ήταν το 2ο διαδοχικό τρίποντο για την ομάδα του Ντουπρά η οποία παραμένει αήττητη στα 3 πρώτα της ματς, ωστόσο αν και μέχρι τώρα έχει κρατήσει το 0, έχει σταθεί αρκετές φορές τυχερή και δεν έχει δει την εστία της να παραβιάζεται.

Χωρίς φρέσκα προβλήματα, με τον Κουρτ (Μπρεστ) να είναι το τελευταίο της απόκτημα.

Bet Info - Καέν

Έχει διατηρήσει ανέπαφη την εστία της στα 3 επίσημα παιχνίδια της.

Σαμπλί

Από τον παράδεισο στην κόλαση βρέθηκε την προηγούμενη αγωνιστική, καθώς στο 1ο ημίχρονο ήταν αρκετά καλή και βρέθηκε δίκαια μπροστά στο σκορ. Στην επανάληψη η εικόνα της ήταν κάκιστη και το πλήρωσε ακριβά, γνωρίζοντας τελικά την εντός έδρας ήττα με 2-1 από τη Γκρενόμπλ. Με την ήττα αυτή η ομάδα του Λυζί παραμένει δίχως τρίποντο έως τώρα, ενώ συνεχίζει να προβληματίζει αμυντικά, όπου δεν έχει καταφέρει ακόμη να διατηρήσει ανέπαφη την εστία της.

Εκτός ο βασικός της κίπερ Ποντομέ, σε καραντίνα ο Ελ Χριτί.

Bet Info - Σαμπλί

Στα 2-3 γκολ οι 3 επίσημες αναμετρήσεις της, στις οποίες δεν έχει κρατήσει ανέπαφη την εστία της.