Αλβανία

Έδινε ένα από τα πιο κρίσιμα ματς του ομίλου στην Πολωνία, όμως το τελικό 4-1 δεν την δικαίωση και να την άφησε χωρίς βαθμό από το ματς. Στο πρώτο ημίχρονο ήταν πολύ ανταγωνιστική και θα μπορούσε να είχε πάρει και το προβάδισμα, όμως στην επανάληψη ανοίχτηκε περισσότερο και το πλήρωσε. Παρέμεινε στους 6 βαθμούς και συνεχίζει να διατηρεί τις ελπίδες της για τη δεύτερη θέση, θέλοντας να εκμεταλλευτεί απόψε και την έδρα του Ελμπασάν για να πάρει το αποτέλεσμα που θέλει. Οι απουσίες που υπάρχουν θα οδηγήσουν τον Εντουάρντο Ρέτζα σε σημαντικές αλλαγές.

Τιμωρημένοι είναι ο αμυντικός Χισάι, ο μέσος Μπάρε και ο επιθετικός Μανάι.

(3-4-3): Strakosha - Ismajli, Kumbulla, Djimsiti -  Doka, Abrashi, Gjasula, Trashi -  Roshi ,Cikalleshi, Balaj.

Bet Info - Αλβανία

Προέρχεται από 2 σερί G/G & Over 3,5.

Ουγγαρία

Στο πρώτο ημίχρονο με την Αγγλία θύμισε την ομάδα που είδαμε στο Euro το καλοκαίρι. Ήταν σφιχτή και κράτησε το σκορ στο 0-0. Όμως, η επανάληψη ήταν τελείως διαφορετική, καθώς δέχτηκε 4 γκολ γνωρίζοντας την συντριβή. Με 7 βαθμούς παραμένει στην τρίτη θέση και ισοβαθμεί με την Πολωνία, ελπίζοντας να ανέβει λίγο παραπάνω για να κυνηγήσει την πρόκριση. Πρωταρχικός στόχος σήμερα είναι η αποφυγή της ήττας, καθώς οι αρκετές απουσίες που υπάρχουν κάνουν επίσης δύσκολα τα πράγματα για του Μαγυάρους.

Επιστρέφει από τιμωρία ο μέσος Νάγκι, όμως τραυματίες είναι οι αμυντικοί Λόβρενσικς και Χάνγκια και οι μέσοι  Βάργκα και Σιγκέρ.

(3-4-2-1): Gulacsi - Szalai, Lang, Orban - Bolla, Schafer, Nagy, Fiola -  Sallai, Szoboszlai; Szalai.