Αγγλία

Η αποτυχία στο Euro τελικά ξύπνησε τους παίκτες του Σάουθγκείτ που απάντησαν με τον καλύτερο τρόπο στην επιστροφή τους. Κέρδισαν με 0-4 την Ουγγαρία, σε ένα ματς όπου πάτησαν γκάζι στο δεύτερο ημίχρονο σημειώνοντας όλα τα γκολ. Το καλό ποδόσφαιρο σε αυτό το ημίχρονο θέλουν να διατηρήσουν και σήμερα για να φτάσουν σε άλλη μία νίκη και να κάνουν το 5/5, ειδικά από την στιγμή που την επόμενη αγωνιστική ακολουθεί το παιχνίδι με την Πολωνία. Για αυτόν τον λόγο ο Άγγλος τεχνικός θα ξεκουράσει αρκετούς βασικούς που βρίσκονται και στο όριο καρτών.

Τραυματίες είναι οι επιθετικοί Κάλβερτ-Λιούιν και Σάντσο.

(4-2-3-1): Pickford - Alexander-Arnold, Coady, Mings, Trippier - Henderson, Bellingham - Saka, Mount, Lingard - Bamford

Bet Info - Αγγλία

Προέρχεται από 8/10 Under 2,5 και 2/3 G/G.

Ανδόρα

Μπήκε πολύ δυνατά από το ξεκίνημα στο εντός έδρας ματς με το Σαν Μαρίνο και πέτυχε δύο γκολ με τον Βάλες μέχρι το 24'. Τελικά αυτό ήταν και το τελικό σκορ, το οποίο έβαλε τέλος σε ένα σερί 16 αγώνων χωρίς νίκη για την Ανδόρα. Στο σημερινό ματς δεν μπορεί να περιμένει και πολλά και ουσιαστικά θα παίξει όσο πιο παθητικά γίνεται για να περιορίσει το σκορ.

Τιμωρημένος είναι ο μέσος Πουγιόλ και ο επιθετικός Αλάεζ.

(5-4-1-): Gomes - Rubio, Nicolas, Llovera, Alavedra, Cervos - C. Martinez, Vales, Moreno, A. Martinez - Cucu